درود به دوستان عزیز در هر سرویس وبلاگ‌نویسی‌ای 😐
کم‌کم داریم نزدیک نیمۀ شعبان می‌شیم و تصمیم بر این شد که پویشی راه بیفته بنام "وبلاگ مهدوی". چرا وبلاگ مهدوی؟ چون فقط محدود به بیان نیست و هر عزیز وبلاگ‌نویسی در هر سرویسی می‌تونه داخلش شرکت کنه. پویشی که افراد شرکت‌کننده رو ترغیب می‌کنه در حد یک مطلب، وبلاگشون رو مهدوی کنن. حالا چطوری؟
خیلی ساده، از همین الآن تا پایان روز دوشنبه 9 فروردین یه کار خوب کنید اونم برای نشوندنِ یه لبخند بر لب امام زمان. بعدشم توی یه مطلب از اون کار خوبتون بگید و تهش هم دوستانتون رو دعوت کنید تا رایحۀ مهدوی توی همۀ وبلاگا بپیچه.
به عزیزان شرکت‌کننده هم عددی از 1 تا n تعلق می‌گیره و یه قرعه‌کشی هم می‌کنیم و به سه نفر جوایز ناقابلی تعلق می‌گیره. هرکی اسپانسر شد تعداد جوایز هم بیشتر می‌شه.
اوّل که دعوت می‌کنم از تمامی دوستان، امّا دعوت ویژه می‌کنم از:
امیر، سدجواد، آقامحمّد، مسعود، میرزای جدید و قدیم، محمّدهادی و خانم‌ها صالحه، میم‌مهاجر، زری و سین‌دال
لطفا از کنار این پویش به سادگی عبور نکنید، می‌گن کار برای امام زمان حتّی با ریا هم ثواب داره. خداروشکر دوستان وبلاگ‌نویس هم که این کار رو دلی انجام می‌دن و ثواب دوبل گیرشون میاد. لبخندنشوندن به لب دیگری، کمک‌کردن از هر طریقی، بوسه بر پای عزیزان، زیارت قبر شهدا و هزاران کار دیگه به راحتی قابل انجامن و می‌تونن پیس‌پیس شیشۀ عطر مهدوی تو فضای بی‌حس وبلاگستان بشن.
  • اگر براتون مقدور بود، بعد از انتشار مطلبتون، از قسمت نظرات همین مطلب یه خبر بدید که هم به گوش همگان برسه و هم توی لیست قرعه‌کشی قرار بگیرید. خبر هم ندادید صدقه سرتون، همین پیس‌پیسِ دلی‌تون کفایت می‌کنه و دمتون هم گرم 🌹
+ نظرات بدون تایید نمایش داده می‌شن.
لیست شرکت‌کننده‌هایی که بصورت خصوصی یا عمومی اعلام کردند:
کد قرعه‌کشی آدرس وبلاگ
1 مسعود پایمرد
2 امیر پلاس
3 انتشارات دل
4 ناگزیر از هجرت
5 زری
6 مسکوت عنه