۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۸ ثبت شده است.

باید مراقبِ تک تکِ حرف ها و واژه هایی که توسط دستها و زبانمون زده می شه باشیم ، امّا بیشتر حرفم در این مطلب در مورد گپ و گفت هامون بصورت نوشتاری هست .
شاید روزانه دقیقه ها و یا ساعت ها می شینیم پای موبایل و سیستم و بالاخره در هر جایی که فعالیت کنیم ، شرایط طوری پیش می ره که مجبور می شیم یه نظر بذاریم ، کسی ازمون سوالی می پرسه که باید جوابش رو بدیم و امثال این ها امّا باید خیلی احتیاط کرد بالاخره ناراحت کردن ، اسمش ناراحت کردنه و فرقی نداره که بصورت رودررو و یا اینترنتی کسی رو ناراحت کنیم .
نوشتن که عالیه ولی یه کمبود داره و اینه که لحن و بیان نویسنده رو نمی تونه تمام و کمال انتقال بده و بارها شده که خودم و یا طرفی که براش متنی رو نوشتم دچار سوء تفاهم شدیم و دلخوری به وجود اومده ؛ بعضی ها هم که فقط منتظر کوچیکترین اتفاقی هستن و بدون این که بخوان علت رو جویا بشن ، یه خداحافظی می کنن و یا پرتت می کنن تو لیست سیاهشون و دستت رو می ذارن لای پوست گردو که تو می مونی و عذاب وجدان که چرا بعد از فلان جمله در متنم ، یه شکلک مناسب نذاشتم ؟ یا چرا توضیح بیشتری ندادم که دقیقا در جریان کار قرار بگیره ؟
مراقب حرفایی که می زنی باش بخصوص در فضای مجازی و متن های نوشتاری !!
شاید شما هم دوست داشته باشید تعداد وبلاگ هایی که شما رو دنبال می کنن و تعداد وبلاگ هایی که شما اون ها رو دنبال می کنید به شکل متفاوتی یا بهتره بگم مثل اینستاگرام نمایش بدید . امروز با این آموزش در خدمت شما هستم .
نمونه اعمال شده رو در عکس مقابل می تونید ببینید .
در نظر داشته باشید که برای بهره مند شدن از این امکان ، قسمت خلاصه آماری که در قالبتون هست کار نخواهد کرد ..