پیشروی خطرناک

پیشروی خطرناک

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷
یه داستان هست که قدیما پدرِ عزیزی از مدل موی فرق خیلی بدش میومده و نسبت بهش حساس بوده و به پسرش هم اجازه این کار رو نمی ده ، از اون طرف هم پسر به این مدل مو که اون روزها حسابی مد شده بود علاقه پیدا کرده بود و نمی دونست با مخالفت پدر چکار کنه !
تا این که به عقلش می رسه که هر روز و هر روز فقط قسمت کمی از موهاش رو تغییر حالت می ده جوری که اصلا پدر هم متوجه این تغییرات نمی شه ، آهسته آهسته تا حدی پیش می ره که مدل مو پسر تبدیل به فرق می شه بدون این که پدر هم مخالفتی داشته باشه !!
یادمه وقتی که وارد انبار شدم اکثر شلوارها راسته بود و قد همه 100 ، بعد شعبه ها اعلام می کردن که مشتری ها لوله هم می خوان که کمی چسبون باشه ، و باز مدتی بعد قد 90 و زخمی اومد روی کار تا همین چند وقت پیش ، تا این که چند روزِ پیش دو کیسه شلوار لی زنونه رسید که در کمال تعجب دیدم قد اونها نه 100 هست و نه 90 ، بلکه قدشون شده بود 85 ، حقیقتش یکم ترسیدم !!
می ترسم که هر سال از این قد کم بشه و یهو شاهد این باشیم که دختران و زنان جامعه دنبال شلوارک بیرونی باشن .. هیچ جوره نمی تونم درک کنم که چرا وجود مقدس یک زن می تونه انقدر ارزش خودش رو پایین ببینه و حاضر باشه اندام خودش رو جلو چشم نااهل قرار بده ..
از این پیشروی ها در جهت تغییر مزاج مردم زیاد داریم ، بعضی هاش راحت تر به چشم میاد و بعضی هم سخت تر اما همش وجود داره متاسفانه ! حتما داستان قورباغه و آب جوش رو شنیدید که اندر حکایت همین مطلب هم هست .
باید قبول کرد غول رسانه بر همه ما تاثیر می ذاره و امیدوارم به سادگی فریب نخوریم .
۰ ۰
لیست نظرات
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
نقل بلاگ
سلام خوش آمدید
محمّد هستم، استان فارس
مطالب نقل بلاگ، از هر موضوعی می تونه باشه. تلاشمو می کنم که هرکس وقت بذاره و مطالب رو بخونه، حداقل یه چیزی رو به دست آورده باشه، امّا حق بدید که بعضی وقتا نتونم به این هدف برسم چون دنیای من و شما با هم متفاوت هست بعلاوه این که گاهی اوقات چرندیات هم می طلبه :)
تبادل در نقل بلاگ معنایی نداره، همه چیزو دل مشخص می کنه.
آرزوی موفقیت برای شما :)
موضوعات
پیوندها
آخرین مطالب
بایگانی
دیدگاه های اخیر