نقل بلاگ

نقل دل نوشته ها و علاقه مندی ها

خودش را اصلا ندید

خودش را اصلا ندید

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲ و ۰۰ دقیقه
حتما شما هم دیدید و شنیدید، بعد از چهلم سردار وصیتنامه ی ایشون منتشر شد. امشب اون رو خوندم و ذهنم درگیر یک سری از مواردِ این وصیتنامه شد. پیشنهاد می کنم اگه نخوندینش، حتما بخونید.
یه نکته ای که خیلی ویژه، توجّهم رو جلب کرد این بود که سردار اصلا خودش رو ندیده، با این همه فعّالیت و رشادتِ همراه با اخلاص، کوله بارش رو خالی می بینه و از خدا درخواست کمک می کنه! اصلا انگار نه انگار که جزو محبوب ترینِ افراد بوده، خودش رو در حدّی هم ندیده که بخواد بگه ای مردم بعد از من نگران نباشین.
یاد خودم افتادم که وقتی دو تا لنگه دمپایی رو جفت می کنم و می ذارم یه گوشه، تا کلّ اهل خونه و محلّه رو از این کارم باخبر نکنم بی خیال نمی شینم. آآآآآآه ای خدا، این شیرمرد چطور انقدر متین بود و بی ریا؟!؟ چطور انقدر با نفس خودش مبارزه می کرد؟!؟ خدایا قطره ای از قوّت و قدرت سردار سلیمانی رو نصیب بندگان ضعیفی چون حقیر بفرما [آمین]

تولّد حضرت فاطمه هم به همه عزیزا به ویژه مادرا تبریک می گم، برای دخترخانم های عزیز هم قلبا آرزوی ازدواج و بعد هم مادرشدن دارم. بعد از مادرشدن سختی های فوق العاده زیادی رو متحمّل خواهید شد ولی به امید خدا روزش که برسه قدردان این نعمت بزرگ خواهید شد و می گید ارزشش رو داشت.
آره خوندمش خیلی قشنگ بود، متواضع و خاشع و ..

همچنین مبارک باشه عزیز☆
بهتره واسه خانومای بلاگ بیان آرزوی ازدواج نکنی، نمیدونم چرا، ولی خیلی حساسن :|
یه بار یکی شون داشت از مشکلاتش میگفت و اینا، بهش گفتم ازدواج کن .. هیچی دیگ، دهنم صاف شد:/ دیگه سعی میکنم داخل وبلاگ های با نویسنده خانوم نظر ندم یا اگه مجبور به اینکار شدم، خیلی با احتیاط و مسالمت آمیز نظر بدم :/
موفق باشی
اینم آخرین حضورم توی بیان
خداحافظ تا سال نو :))
خوب کاری کردی :)
تشکر عزیزوم :)
:| چون در نگاه کلان آرزو کردم و خطاب به شخص خاصی نبود فکر نمی کنم حساسیت نشون بدن. دنیای دخترخانما با ما پسرا زمین تا آسمون فرق می کنه ؛)
ممنون رهام عزیز تو هم موفق باشی :)
ایشالا که هرجا هستی خوش و خوشحال و سلامت و تلاشگر باشی :) خداحافظت باشه :)
رهام چه دل پری دارهههههه
بابت پست نظری ندارم ، ببخشید:)
آره از متنش کامل مشخص بود :)
حضور شما مایه دلگرمی ماست، تشکر :)
فرق آدم های بزرگ با ما همینه خب:)))
دقیقا!!
امیدوارم خدا به ما هم فرصت بده که ذره ای از وجود و خصوصیات این عزیزان رو در خودمون ایجاد کنیم.