برنامه خواب

برنامه خواب

۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲
از وقتی خدا قسمت کرد و پسر هم به جمع خانواده اضاف شد ، برنامه خواب هم به هم ریخت بخصوص برای همسر !! هر از چند وقت با همسر صحبت می کردیم که ای کاش می شد که حسین صبحا دیرتر بیدار بشه و بجای این که قبل ناهار بخوابه ، بعد از ناهار بخوابه که همه با هم بتونیم بخوابیم خیلی خوب می شه !!
از این بحثا وقتایی پیش میاد که یکم بیشتر از روزهای دیگه ، بی خوابی اذیتمون می کنه که آخرینش همین چند روز پیش بود امّا این بار به یه نتیجه دیگه رسیدیم که ای واااای برنامه خواب ما هست که مشکل داره نه حسین ، چقدر تاکید می شه که شبا زود بخوابید و صبح ها هم زود بیدار بشید همچنین می گن خواب قیلوله هم که نزدیکای ظهر هست خیلی مفید و موثره !! امّا بدن ما طوری شده که کاملا داره برعکس عمل می کنه ، بچه ها که به دنیا میان ذاتا بدن سالم و برنامه خواب درستی دارن ولی به دست پدر و مادر و توی خانواده و شرایط جامعه طوری بار میان که از اون چیزی که بودن فاصله می گیرن و بعدها در حسرتش می مونن !!
البته گوش شیطون کر چند روزی هست سحرخیز شدم که همین سحرخیزی باعث می شه شب هم زودتر بخوابم ! تو این روزای کوتاه پاییزی و زمستانی اگه صبحا یکم زود بیدار نشی و درگیر کار بشی بعد از کار می بینی که شب شد و به هیچ یک از برنامه هات نرسیدی !
۰ ۰
لیست نظرات
سلام
نکته ای که در مورد بچه های تازه بدنیا آمده گفتید جالب بود
متن هم مثه همیشه جالب و موضوع هم عالی
سلام
ممنون :)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
نقل بلاگ
سلام خوش آمدید
محمّد هستم، استان فارس
مطالب نقل بلاگ، از هر موضوعی می تونه باشه. تلاشمو می کنم که هرکس وقت بذاره و مطالب رو بخونه، حداقل یه چیزی رو به دست آورده باشه، امّا حق بدید که بعضی وقتا نتونم به این هدف برسم چون دنیای من و شما با هم متفاوت هست بعلاوه این که گاهی اوقات چرندیات هم می طلبه :)
تبادل در نقل بلاگ معنایی نداره، همه چیزو دل مشخص می کنه.
آرزوی موفقیت برای شما :)
موضوعات
پیوندها
آخرین مطالب
بایگانی
دیدگاه های اخیر