نقل بلاگ

نقل دل نوشته ها و علاقه مندی ها

چهل روز تا سال جدید

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲ و ۲۱ دقیقه

اوّل هر سال، اگه کمی برای خودت ارزش قائل باشی، اهدافی رو مشخص می کنی که با یاریِ خدا تا آخر سال بهش دست پیدا کنی. من هم برای خودم اهدافی رو مشخص کردم که کم و بیش به اونها رسیدم امّا نه به مهمترینش! از خودم دلخورم که چرا برای مهمترین و سرنوشت ساز ترین هدفم تلاش نکردم!! امّا هنوز 40 روز مونده تا سال جدید، 40 هم که عدد مقدس و اثبات شده ای هست و برای ترک خیلی از عادت ها همین عدد رو پیشنهاد می کنن. با یاریِ خدا می خوام برنامه ریزیِ 40 روزه ای داشته باشم امّا با وساطتِ یکی از شهدا! همه ی شهدا عشقن ولی توصیه ای از شهید نوید صفری مدافع حرم دیدم که باعث شد دست به دامن این شهید عزیز بشم.

نوشته ی ایشون به این شرح هست:

زیارت عالی و پرفیض زیارت عاشورا را بخوانید از طرف من و به ارباب ابراز ارادت کنید. آه که تمام حسرتم این است که چقدر دیر فهمیدم زیارت عاشورا چیست و حیف که فقط روزی یک مرتبه نصیبم نشد. و بدانید هرکه چهل روز عاشورا بخواند و ثواب آن را هدیه بفرستد، حتما تمام تلاش خود را به اذن خدا خواهم کرد تا حاجت او را بگیرم و اگر نه در آخرت برای او جبران کنم. حتی یک عاشورا هم قیامت می کند با روضه ارباب از زبان مادر و خواهرش.

ان شاء الله شرمنده شما نباشم.

شما هم فکری کنید، اگر احساس می کنید اهدافی داشتید برای سال 98 و به اونها نرسیدید، کمر همّت ببندید و به خدا توکل کنید، از یاران بامعرفتش هم بخواید که وساطت کنن، ایشالا که با اهدای شیرینیِ (زیارت عاشورا) چهل روزه ای به یارانِ بامعرفت و شهید در راه خدا، رسیدن به اهداف برای ما قطعی خواهد شد.

موفق باشید:)
ممنونم و همچنین شما فاطمه خانم :)
روایت برخی تشرفات رو که به محضر حضرت ولی عصر می‌خوندم دیدم دو تا توصیه پررنگه در بین مستحبات.
یکی عاشورا و یکی هم نافله.
با این عبارت حتی: «چرا شما عاشورا نمی‌خوانید؟»
تشکر از شما که دو مورد مهم و کلیدی رو بیان کردید.
سلام
ان شا الله چله تون با موفقیت به سر انجام برسه و موفق باشید:)

اینقدر خوشحال میشم وقتی وبلاگی پیدا می کنم که وبلا گ نویس هم استانیم هست😀
سلام ممنونم :)
ایشالا که شما هم به اهدافتون برسید و همیشه موفق باشید :)
بله حس خوبی داره، خود من هم همینطورم. کاش وبلاگتون هم معرفی می کردید.
سپاسگزارم ممنون
ای کاش ولی وب ندارم🤗
بهرترتیب لطف کردید :)